fbpx
Privaatsuspoliitika
Tingimused ja üldinfo

Seda veebilehte kasutades nõustute käesoleva privaatsuspoliitikaga.

Veebilehe omanikuks ja haldajaks on Kolija24 OÜ.

Isikuandmed on mis tahes andmed tuvastatud või tuvastatava füüsilise isiku kohta, sõltumata sellest, millisel kujul või millises vormis need andmed on.

Kolija24 kasutab Teie poolt meile saadetud isikuandmeid Teie tellimuse täitmiseks ja Teile teenuse osutamiseks. Isikuandmed on kaitstud vastavalt seaduses sätestatud nõuetele. Kolija24 ei väljasta Teie andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud Eestis kehtivate õigusaktide alusel ette nähtud juhtudel.

Teil on võimalik tutvuda Teie kohta salvestatud isikuandmetega kirjutades meile aadressil info@kolija24.ee, samuti on Teil õigus oma andmed meie süsteemist kustutada või neid andmeid muuta.

Andmeid kogub ja käsitleb selleks Kolija24 OÜ poolt volitatud isik.

Küpsised

Kolija24 koduleht kasutab Google Analytics küpsiseid.

Kolija24 veebilehte kasutades nõustute küpsiste salvestamisega ja nende kasutamisega.

Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja meie kodulehte külastades automaatselt Teie kasutatavasse seadmesse salvestab.

Google Analytics küpsised ei võimalda Teid üksikisikuna tuvastada, vaid aitavad meil koguda statistikat veebilehe külastatavuse kohta.

Kui Te soovite Google Analytics küpsiste kasutamisest keelduda, võite oma seadmes salvestatud küpsised blokeerida, muutes oma veebilehitsejas vastavaid sätteid või kasutades selleks otstarbeks loodud rakendust: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Küpsiste kohta leiate lisainformatsiooni siit: http://www.aki.ee/et/kupsised

Küpsiste haldamise kohta erinevates veebilehitsejates saate infot vastava brauseri kodulehelt.

Google Chrome

Internet Explorer

Mozilla Firefox

Safari

Safari mobiilis

Android

Opera

Opera mobiilis

Kontakt

Küsimuste korral võtke meiega palun ühendust e-posti aadressil info@kolija24.ee

Lisateave

Kolija24 OÜ jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi igal ajal, teavitades kodulehe kasutajaid sellest läbi Kolija24 veebilehe.

Privaatsuspoliitika kehtib alates 13.08.2019, viimati muudetud 13.08.2019